Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gra z Tomem i Jerrym sukcesem w Chinach - liczba użytkowników przekroczyła 100 mln

Darmowa produkcja na urządzenia mobilne.

Tom and Jerry: Joyful Interaction to darmowa gra mobilna, która dostępna jest na razie tylko w Chinach. Okazuje się, że produkcja o tytułowych bohaterach odniosła duży sukces.

Z informacji przekazanych przez analityka Daniela Ahmada wynika, że liczba zarejestrowanych użytkowników przekroczyła 100 milionów. Produkcja w Państwie Środka zadebiutowała w maju, więc wynik udało się osiągnąć w niespełna rok.

Założenia rozgrywki przypominają horror Dead by Daylight. Gra stawia na asymetryczną rozgrywkę - czterech graczy kieruje poczynaniami myszy, a piąty wciela się w kota, który próbuje upolować wspomniane gryzonie.

Zmagania toczą się na dwuwymiarowych planszach. Na arenach nie brakuje interaktywnych przedmiotów, które można wykorzystać podczas zabawy, by na przykład opóźnić futrzanego prześladowcę.

Całość okraszona jest kolorową oprawą graficzną, zaczerpniętą ze słynnych kreskówek z Tomem i Jerrym. Twórcy z chińskiego NetEase Games regularnie rozwijają projekt o nowe treści, wśród których nie brakuje dodatkowych wydarzeń.

Na razie nie jest jasne, czy produkcja kiedykolwiek pojawi się na rynkach zachodnich.

Następnie: Obniżono cenę karty GeForce RTX 2060 - do 1399 zł

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły