Skip to main content

Gra w stylu Monster Hunter od EA ukaże się podobno na początku 2023 roku

Dziś oficjalna prezentacja.

„Myśliwska” gra w stylu Monster Hunter od Electronic Arts - pod tytułem Wild Hearts - powinna ukazać się już na początku przyszłego roku, więc prace są zapewne na dość zaawansowanym etapie.

Wieści przekazał Jeff Grubb, dziennikarz zazwyczaj świetnie poinformowany w zakulisowych działaniach największych wydawców. Powołał się na oficjalny dokument EA, które wymieniło tajemniczy „tytuł partnera” w ostatniej prezentacji dla inwestorów, zaplanowany właśnie na początek 2023 r.

EA Partners to program działający już od wielu lat, w ramach którego Electronic Arts wydaje gry innych podmiotów. Dzięki inicjatywie dostaliśmy między innymi Unravel, Knockout City czy też It Takes Two, jedną z najlepszych gier ubiegłego roku.

Wild Hearts wykonuje studia Omega Force, należącego do Koei Tecmo. Stanowi nową licencję, umieszczoną w feudalnej Japonii, z uwzględnieniem mitologii i elementów fantasy. Jak na założenia Monster Hunter przystało, zajmiemy się zapewne polowaniem na grubego zwierza - lub potwora. Pierwszy trailer zobaczymy jeszcze dzisiaj.

Zobacz także