Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gra Star Wars od Ubisoftu wciąż powstaje. Studio szuka testerów

Prace trwają.

W zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że Ubisoft podjął współpracę z Lucasfilm Games, by wspólnie stworzyć nową grę w uniwersum Star Wars. Po długim czasie ciszy otrzymaliśmy potwierdzenie - gra powstaje, a studio poszukuje aktualnie testerów.

Odpowiedzialne za produkcję studio Massive Entertainment - należące do Ubisoftu - poinformowało, że poszukuje graczy chętnych do przetestowania nienazwanego jeszcze projektu. Zapisy odbywają się poprzez ten formularz, istnieje jednak jeden warunek. Należy mieszkać w okolicach szwedzkiego miasta Malmö, testy odbywają się bowiem stacjonarnie.

Twoja opinia jest tym, co popycha nas do przodu. Zostając playtesterem otrzymujesz wyjątkową szansę do wyjawienia nam co ci się podoba - lub nie podoba - w naszych grach. Co jednak ważniejsze, mamy dzięki temu okazję, by zobaczyć jak ty, jako gracz, doświadczasz naszej produkcji” - czytamy na stronie studia.

Twórcy nie ujawnili na ten moment więcej informacji. Cieszy jednak fakt, że prace nad projektem wciąż trwają. Dla przypomnienia, studio Massive Entertainment - odpowiedzialne za stworzenie m.in. Tom Clancy’s The Division - opracowuje także Avatar Frontiers of Pandora. Tytuł miał trafić na rynek w marcu 2023 roku, został jednak opóźniony. Oficjalna data premiery pozostaje nieznana.

Warto zaznaczyć również, że już 17 marca 2023 roku na PC oraz konsolach PS5 i Xbox Series X/S zadebiutuje Star Wars Jedi: Ocalały. Nowy zwiastun oraz oficjalny termin premiery ujawniono podczas imprezy The Game Awards. Ponadto, w sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje, że do gry powrócą znane postacie.

Read this next