Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Avatar: Frontiers of Pandora ma problemy z rozgrywką - ujawnia insider

Stąd opóźnienie.

Avatar: Frontiers of Pandora opóźniono niedawno na następny rok fiskalny. Jak uważa jeden z popularnych sieciowych insiderów, winne są problemy z rozgrywką w produkcji Ubisoftu.

„Z tego, co słyszałem, grafika wygląda ładnie, a rozgrywka jest w gorszej kondycji - napisał na Twitterze Jeff Grubb, zatrudniony przez serwis Giant Bomb. „To było jakiś miesiąc temu”.

To wszystkie wieści, jakie przekazał na temat projektu. Ubisoft ogłosił przełożenie premiery na rok fiskalny 2023, a więc - w najgorszym przypadku - nawet do marca 2024 roku. Dotychczas zakładano debiut najpóźniej do kwietnia przyszłego roku. Gra zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcję tworzy Massive Entertainment.

Opóźnienia w świecie wielkich produkcji z otwartymi światami - taką jest Avatar - nie są oczywiście niczym nowym, by wymienić chociaż Starfield. Podobnie jest z filmem „Avatar: Istota wody”, który miał pierwotnie trafić do kin jeszcze... w grudniu 2015 roku.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze