Skip to main content

God of War Ragnarok - Ofiara wojny: Zwój

Kratos pomaga kolejnemu duchowi dokończyć niezałatwione sprawy.

Ofiara Wojny: Zwój to jedna z licznych przysług na terenie północnego Vanaheimu w God of War Ragnarok. Podczas tej misji pomożemy duchowi znaleźć drugą część przedmiotu, bez którego nie może udać się do zaświatów.

Uwaga, do wykonania tego zadania niezbędne będzie zrealizowanie wcześniejszych misji Zapach przetrwania, aby odblokować ten obszar.

  • Zjawę znajdziemy w jaskini, w pobliżu Niebiańskiego Ołtarza w okolicy Krater. Zaczynając od ołtarza, obracamy się tak, by według kompasu kierować się na zachód i podążamy ścieżką.
  • Zeskakujemy na dół i wchodzimy przez bramę do jaskini po lewej. Podążamy jaskinią aż, według mapy, będziemy znajdować się dokładnie w tym miejscu.
  • Rozmawiamy z duchem i podnosimy leżący obok niego przedmiot. Wysłuchujemy historii, po czym wracamy do Ołtarza tą samą drogą, którą tu przyszliśmy.
  • Stajemy zaraz obok Mistycznej Bramy i rzucamy włócznią w słaby punkt sterty głazów, który zobaczymy poniżej. Następnie schodzimy na dół i rzucamy w dwa kolejne słabe punkty. Utworzymy w ten sposób przejście, którym przechodzimy do zagajnika poniżej.

Na miejscu podnosimy kolejną część przedmiotu i wysłuchujemy dalszej historii ducha. Na tym zadanie zakończy się, a my poznamy następny fragment opowieści.

Następnie: God of War Ragnarok - Ofiara wojny: Brosza

Spis treści: God of War Ragnarok - Poradnik, Solucja

Poprzednio: God of War Ragnarok - Ofiara wojny: Klepsydra

Zobacz także