Skip to main content

God of War Ragnarok - Ofiara wojny: Klepsydra

Kratos spełnia prośbę kolejnego ducha, aby ten mógł odejść w zaświaty.

Ofiara wojny: Klepsydra to jedna z przysług dla zagubionych dusz w God of War Ragnarok. Pomożemy w niej zjawie znaleźć drugą część zaginionego przedmiotu.

Uwaga, do wykonania tego zadania niezbędne będzie zrealizowanie wcześniejszych misji Zapach przetrwania i Powrót rzeki, aby uzyskać dostęp do kluczowych lokacji.

  • Zleceniodawcę przysługi znajdziemy w jaskini, którą najprawdopodobniej podążać będziemy do leża potwora Bezdenna Paszcza w ramach zadania Trzęsąca się jama.
  • Podchodzimy do ducha i rozmawiamy z nim, podnosząc jednocześnie połowę przedmiotu, bez którego jego dusza nie może opuścić tego świata. Wysłuchujemy co ma do powiedzenia.
  • Drugą część klepsydry znajdziemy w kluczowej lokacji innego zadania - Płonące niebiosa. Warto zatem spojrzeć na rozwiązanie, jakie zaproponowaliśmy poniżej i zacząć wykonywać tamtą misję, a załatwimy obie przysługi za jednym zamachem. Jeśli już je wykonaliśmy, to niestety musimy wrócić się do wcześniej odwiedzonego obszaru.
  • Niemniej, wsiadamy do łódki i płyniemy do zaznaczonej na mapie plaży. Wchodzimy do tunelu, którym szliśmy do leża smoka Tytan z Popiołów. Docieramy do końca korytarza, dokładnie do miejsca, gdzie zawaliliśmy wyjście z tunelu, aby uniemożliwić przeciwnikowi zianie ogniem.

Odkryjemy, że wraz z zniszczeniem sufitu, na ziemię upadł szkielet i poszukiwany przez nas przedmiot. Podnosimy drugą część klepsydry i wysłuchujemy dalszej historii ducha. Po tym misja zakończy się.

Następnie: God of War Ragnarok - Ofiara wojny: Zwój

Spis treści: God of War Ragnarok - Poradnik, Solucja

Poprzednio: God of War Ragnarok - Płonące niebiosa: smok w Rozpadliskach

Zobacz także