Skip to main content

God of War Ragnarok - Ofiara wojny: Brosza

Kratos pomaga zjawie odnaleźć prezent dla ukochanej.

Ofiara Wojny: Brosza to jedna z licznych przysług na terenie północnego Vanaheimu w God of War Ragnarok. Podczas tej misji pomożemy duchowi znaleźć drugą część przedmiotu, bez którego nie może udać się do zaświatów.

Uwaga, do wykonania tego zadania niezbędne będzie zrealizowanie wcześniejszych misji Zapach przetrwania i Powrót rzeki, aby uzyskać dostęp do kluczowych lokacji.

  • Udajemy się w miejsce zaznaczone poniżej, gdzie podnosimy leżący na ziemi przedmiot i rozmawiamy z duchem, poznając fragment jego historii.
  • Teraz kierujemy się na południe, w stronę kanionu pokrytego trującymi oparami. Zamrażamy rośliny generujące truciznę i przechodzimy przez wąwóz. Na końcu wspinamy się na skałę.
  • Powinniśmy się teraz znajdować dokładnie w tym miejscu. Na górze spotkamy mini bossa - Egila Powiernika. Nie jest on przesadnie silny, jednak trzeba uważać na ataki wyprowadzane znad głowy (nie można ich zablokować) oraz gdy odwraca się do nas tyłem - z powodu tarczy nie można go zranić.
  • Na koniec podnosimy drugą część broszy, leżącą tuż nad przepaścią i wysłuchujemy do końca historii ducha. Poznamy dalszą część historii a zadanie zakończy się.

Następnie: God of War Ragnarok - Ogród dla zmarłych

Spis treści: God of War Ragnarok - Poradnik, Solucja

Poprzednio: God of War Ragnarok - Ofiara wojny: Zwój

Zobacz także