Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Głosowanie: Najlepsze gry 2016 roku

Aktualizacja: Głosowanie zakończone.

AKTUALIZACJA: Zakończyliśmy głosowanie na najlepszą grę 2016 roku według Czytelników Eurogamer.pl. Dziękujemy wszystkim za liczny udział w naszej zabawie. Wyniki opublikujemy w święta.

*

Witamy i zapraszamy do piątego już głosowania na najlepszą grę roku według czytelników Eurogamer.pl!

Jak w latach poprzednich, sami tworzycie ranking najlepszych pozycji. My jesteśmy jedynie pośrednikiem Waszych opinii (i zabawnych cytatów). Zerknijcie koniecznie, jak głosowaliście rok temu - nie obyło się bez niespodzianek, lecz pewnym zwycięzcą został Wiedźmin 3.

W głosowaniu prosimy o wskazanie pięciu gier, które zostały wydane w tym roku. Gra z pierwszego miejsca otrzymuje 8 punktów, z drugiego - 4 punkty, a z trzeciego - 2 punkty. Kolejne tytuły, z pozycji czwartej i piątej - po jednym punkcie. Należy wybrać minimum trzy pierwsze miejsca.

Zobacz: Ranking Gier 2017 - najlepsze gry roku

Na podstawie oddanych głosów wyjątkowo zaawansowany algorytm sztucznej inteligencji ze wsparciem HDR i 4K dokona skrupulatnych obliczeń i tak powstanie lista 20. najlepszych gier 2016 roku według Czytelników Eurogamer.pl. Wcześniej dowiecie się również, jakie gry znalazły się poza zestawieniem - na miejscach od 50. do 21.

Jeśli jakiegoś ważnego waszym zdaniem tytułu nie ma w opcji wyboru, dajcie koniecznie znać - zaktualizujemy listę. Będzie nam bardzo miło, jeśli dopiszecie kilka słów, za co tak bardzo polubiliście wskazaną grę.

Kto wie, może traficie na łamy. Jak co roku - ciekawe opisy zostaną wykorzystane w podsumowaniu.

  • Głosowanie trwa do 19 grudnia, do godz. 10:00. Aby zagłosować, zaloguj się. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Wyniki w okolicy świąt. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Read this next