Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Spłacony dług

Zadanie dodatkowe (Opowieści Cuszimy): Toyotama

Na terenie wioski Kawamata (to miejsce zostało zaznaczone strzałką na poniższym obrazku) odnajdziesz w lesie mężczyznę, którego zaatakowali bandyci. Porozmawiaj z nim, a dowiesz się, że chce dokonać zemsty. W ten sposób rozpoczniesz zadanie dodatkowe - Spłacony dług - jakie rozegrasz w Ghost of Tsushima.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Podążaj za Gomyem do obozu. Dotrzecie na skraj wzgórza (1), z którego przyjrzysz się okolicy. Po zakończeniu tej czynności rusz w kierunku obozu i zaatakuj go wraz z sojusznikiem. Teren, na którym przebywają bandyci, jest dosyć rozległy, więc dobrze się rozejrzyj, aby wybić wszystkich przeciwników.

Kiedy pokonasz wszystkich wrogów, odszukaj Gorohachiego. Udaj się do tego budynku (2), ale nie zastaniesz go w środku. Kiedy będziesz przebywał w chacie, usłyszysz głos jednego ze słomianych kapeluszy. Wyjdź na zewnątrz i dołącz do Gomyo w starciu z wrogami.

Najpierw pokonaj bandytów, którzy okrążą twojego sojusznika. Na wzgórzu pojawią się słomiane kapelusze, których również musisz pokonać. Kiedy pozbędziesz się wszystkich wrogów, porozmawiaj z Gomyo. Pogrzeb towarzysza zakończy to zadanie.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Złodziejka niewinności

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Szczodrość pani Sanjo

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze