Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Sługa ludu

Opowieść Kenjiego (1 z 3).

Tę misję poboczną w Ghost of Tsushima odblokujesz dopiero po tym jak poznasz Kenjiego i wykonasz zadanie: Pokonany kowal. Kenjiego odnajdziesz w wiosce Aoi (1), w południowej części Izuhary.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Po tym jak porozmawiasz ze zleceniodawcą tego zadania, podążaj za nim i wjedź do beczki (2), w której Kenji ukryje cię i przetransportuje do mongolskiego obozu.

Kiedy wydostaniesz się z beczki, rozpraw się z Mongołami - spróbuj wyeliminować ich po cichu, choć - jeśli wolisz - możesz ich pokonać w otwartej walce. Pamiętaj jednak, że im więcej wrogów pokonasz skrytobójczymi atakami, tym łatwiej będzie ci walczyć z pozostałą grupą przeciwników.

Kiedy pokonasz ostatniego Mongoła, odnajdź wieśniaka (3), który czeka na ciebie na środku obozu. W międzyczasie zjawi się Kenji i wyjaśni swoją pomyłkę. Po zakończeniu rozmowy misja dobiegnie końca.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Nattou i sprzedawca sake

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze