Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Opowieść Ryuza

Szukamy jedzenia dla Słomianych Kapeluszy.

Opisywaną misję w Ghost of Tushima możesz rozpocząć od razu po zakończeniu zadania: Krew na trawie.

Jeśli jesteś w obozie Słomianych Kapeluszy, możesz - opcjonalnie - porozmawiać z Ryuzem, lecz twoim głównym celem jest cmentarz Takuzudama. Do tej lokacji doprowadzi cię wiatr, gdy zaznaczysz tę misję na mapie.

Gdy dotrzesz na cmentarz, odszukaj Ryuzo. Odnajdziesz go w dolnej części nekropolii. Przywódca Słomianych Kapeluszy (1) stoi nad urwiskiem - w oddali widać latarnię.

Podążaj za Ryuzem w stronę fortu Ohira. Gdy dojdziecie do celu, wejdź po obalonym drzewie (2) na dach budynku (3). W ten sposób dostaniesz się do fortu. Gdy będziesz już na terenie warowni postaraj się wyeliminować jak najwięcej przeciwników po cichu. Część z nich jest stoi tyłem, więc nie powinieneś mieć problemu ze skrytobójstwem.

Nie musisz zabijać wszystkich Mongołów, by wejść do latarni (4) . Zakradnij się po cichu do wejścia, które znajduje się po jednej i drugiej strony wysokiego budynku.

Gdy będziesz na szczycie latarni, zniszcz alarm (5), a potem rozpal ogień (6), dając sygnał do ataku Słomianym Kapeluszom. Rozpocznie się walka, w której nie będziesz osamotniony. Podbiegaj do przeciwników, gdy ci będą walczyć z sojusznikami, dzięki czemu zaskoczysz ich i szybciej się ich pozbędziesz.

Niestety okaże się, że forcie nie ma jedzenia. Porozmawiaj na ten temat z Ryuzem. Podejdź do urwiska, by ocenić sytuacje. Odszukaj charakterystycznych punktów, a następnie rusz wzdłuż klifu w dół ścieżki, którą dotrzesz do nabrzeża.

Gdy będziesz na dole, zakradnij się od tyłu do Mongołów i wyeliminuj ich po cichu, ale nie oddaj się od brzegu. Idź na pomost (7) i wejdź na łódkę (8), którą dostaniesz się na statek.

Z Ryuzem wejdziesz pod podkład statku. Przeszukaj dokładnie to miejsce, ale nie znajdziecie tu nic do jedzenia. Towarzysz otworzy bramę, a wówczas rozpocznie się walka. Gdy pokonasz przeciwników, przejdź po kładce na drugi statek, gdzie znowu dojdzie do starcia. Z bezpiecznej odległości postaraj się wyeliminować łuczników, ale uważaj na nadbiegających wojowników.

Po zakończeniu scenki przerywnikowej, przejdź po kładce na kolejny statek (9). Na nim masz możliwość zabicia kilku wrogów po cichu. Na pokładzie tego statku znajduje niedźwiedź, którego możesz wypuścić z klatki (10), by wykonał brudną robotę za ciebie. Wystarczy podejść do klatki, otworzyć ją i oddalić się, a dzikie zwierze zaatakuje Mongołów.

Gdy uporasz się ze wszystkimi przeciwnikami, wejdź do kajuty (11) i przeczytaj mongolskie plany wojenne (12). Następnie wróć na poprzedni statek w poszukiwaniu Ryuza, wejdź do otwartego pomieszczenia i przejdź na jego drugi koniec. Otwórz drzwi. Zobaczysz Mongoła, który powalił twojego sojusznika. Szybko się z nim rozpraw i uratuj towarzysza.

Mongołowie zaatakują statek płonącymi strzałami. Jak najszybciej wyskocz za burtę, by się uratować. W ten sposób obejrzysz ostatni film przerywnikowy i zakończysz zadanie.

Następnie: Ghost of Tsushima - Młot i kuźnia

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Krew na trawie

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Ghost Of Tsushima

PS4

Related topics
O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Guide Editor

Marcin jest koordynatorem działu poradników.

Komentarze