Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Krew na trawie

Pomagamy Słomianym Kapeluszom.

W poprzednim zadaniu Ghost of Tsushima - Opowieść pani Masako - udało ci się zwerbować kolejną ważną postać, dzięki której będziesz w stanie odbić pana Shimurę z rąk Mongołów. W tej misji natomiast poznasz Słomiane Kapelusze i ich przywódcę, Ryuzo, a także będziesz starał się namówić to ugrupowanie do współpracy.

Udaj się do Łąk Kishi w zachodniej części wyspy. Na drodze odnajdziesz płonący wóz (1). Podejdź bliżej i zbadaj ślady. Podążaj drogą, na której znajdziesz co kilka metrów ciała Mongołów.

Wejdziesz w las, w którym - przy ostatnich zwłokach - skręć w prawo w ścieżkę - tam, gdzie znajduje się wskaźnik misji (2). Odnajdziesz kolejne ciała, a także kapelusz leżący na ziemi. Po chwili pojawi się Ryuzo, przywódca Słomianych Kapeluszy, a zaraz po zakończeniu rozmowy dojdzie do starcia z wieloma Mongołami.

Staraj się walczyć pojedynczo z wrogami. W razie problemów oddal się od miejsca walki i strzelaj z łuku do przeciwników. Pamiętaj również, aby w pierwszej kolejności zając się łucznikami i słabszymi oponentami.

Po zakończeniu bitwy wsiądź na konia i podążaj za Ryuzem do obozu Słomianych Kapeluszy. Kiedy dotrzecie do zniszczonego wozu, zejdź z wierzchowca i przeszukaj teren. Pojawi się wieśniak, z którym porozmawiaj. Następnie z powrotem wsiądź na konia i rusz z nowym towarzyszem. Dotrzecie do miejsca, gdzie stacjonują najemnicy.

Idź za Ryuzem. Gdy dotrzecie do ogniska, wyciągnij nową zbroję ze skrzyni (3). Gdy to wykonasz, misja zakończy się.

Następnie: Ghost of Tsushima - Opowieść Ryuza

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Opowieść pani Masako

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze