Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Duma przemija

Opowieść Yuriko (1 z 2).

Pierwsze zadanie z cyklu Opowieści Yuriko - Duma przemija - odblokujesz dopiero jakimś czasie po wykonaniu misji głównej Duchy przeszłości, gdy spotkasz nianię głównego bohatera - Yuriko.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Rozpocznij opisywane zadanie, gdy na mapie pojawi się ikona misji (1) w Kubarze na Toyoyamie.

Udaj się do wskazanego miejsca i porozmawiaj z Yuriko (2), która przebywa w obozowisku. Gdy zakończysz z nią rozmawiać, wsiądź na konia i podążaj za nią. Kiedy dotrzecie na cmentarz, zajmij się Mongołami.

Porozmawiaj ponownie z Yuriko, gdy zabijesz wszystkich przeciwników. Znacznik misji doprowadzi cię do tej postaci, jeśli nie wiesz, gdzie aktualnie przebywa. Kobieta opowie ci o pajęczych liliach. Wsiądź na konia i podążaj za nią.

Dotrzecie na brzeg jeziora. Po krótkiej pogawędce ponownie wyruszycie w dalszą podróż. Udacie się do miejsca, gdzie musisz odnaleźć 3 lilie. Pomarańczowe kwiaty (3) rosną blisko siebie, więc nie powinieneś mieć problemów z ich odnalezieniem. Kiedy zbierzesz lilie, oddaj je Yuriko.

Następnie podążaj za nią do farmy nad rzeką. Przed wrogim obozem Yuriko wręczy ci strzałkę halucynacji, specjalną amunicję do dmuchawki, dzięki której wywołasz szał wśród wrogów, jeśli trafisz nią w przeciwnika.

Zaatakuj obóz. Możesz wyeliminować Mongołów po cichu lub w otwartej walce - wybór należy do ciebie. Oczywiście, nie zapomnij użyć strzałki halucynacji, która z pewności ułatwi ci walkę z wrogami.

Gdy przejmiesz obóz, porozmawiaj z Yuriko, a następnie jedź za nią. Dotrzecie na cmentarz. Usiądź obok kobiety i ułóż haiku, krótki wiersz, na podstawie pojawiających się na ekranie wersów. W ten sposób zakończysz opisywaną misję.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Sztuka dostrzegania

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Guide Editor

Marcin jest koordynatorem działu poradników.

Komentarze