Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Sztuka dostrzegania

Opowieść Yuriko (2 z 2).

Sztukę dostrzegania, zadanie w Ghost of Tsushima związane z opowieścią Yuriko, możesz rozpocząć od razu po zakończeniu misji: Duma przemija.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Porozmawiaj z Yuriko, którą znajdziesz na cmentarzu (1). Następnie podążaj za nią na koniu. Dotrzecie do stawu (2). Wówczas zadaniem Jina będzie upolowanie dzika, aby zdobyć pokarm dla Yuriko. Zejdź po skałach przejściem po lewej stronie stawu (3).

Idź w kierunku, który wskaże ci watr. Trafisz do zagajnika, gdzie przebywają dziki (4). Upoluj jednego - najłatwiej to zrobić za pomocą łuku - i wróć do kobiety. Gdy dotrzesz nad staw, okaże się, że Yuriko odeszła.

Podejdź do ścieżki, na której znajdziesz ślady kopyt (5) - podążaj za nimi. Droga prowadzi na wzgórze, za którym odbnajdziesz konia Yuriko (6).

Wejdź do lasu (7), za którym znajdują się bagna. Nad brzegiem odnajdziesz Yuriko (8).

Kiedy kobieta dojdzie do siebie, wsiądź na konia i podążaj za nią. Dotrzecie na cmentarz. Idź za nią. Ze wzgórza będziecie podziwiać Kazumaso. Przyjrzyj się kilku punktom, rozglądając się po okolicy.

Kiedy Jin opowie kobiecie, co widzi, ta wkrótce umrze. Zadanie, a także opowieść Yuriko, dobiegnie końca.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Duma przemija

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze