Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gas Powered Games może zmienić nazwę na Wargaming Seattle

Studio Chrisa Taylora pracuje nad wysokobudżetową grą sieciową w modelu Free to Play.

Gas Powered Games, studio przejęte w lutym przez twórców World of Tanks, może zmienić nazwę na Wargaming Seattle - ujawnił Chris Taylor podczas GDC 2013.

Twórca przyznał, że jego studio pod skrzydłami Wargamingu, pracuje obecnie nad sieciową grą wysokobudżetową, z trybem Player vs Player. Oczywiście, dystrybuowaną w modelu Free to Play, podobnie jak World of Tanks. W ciągu najbliższych miesięcy pojawi się więcej informacji na temat tego projektu.

- To nie wydawca przejął studio deweloperskie - wyjaśniał Taylor w rozmowie z Polygonem. - To twórcy gier przejmują innych twórców. W takich aspektach, jak kultura organizacji, podejmowanie kluczowych decyzji i sposób zarządzania firmą, jesteśmy podobni w 99 procentach.

Na pytanie dziennikarza, czy nowa gra będzie nosiła tytuł „World of...”, twórca roześmiał się: - Nic nie mogę powiedzieć, ponieważ nie wiem - odpowiedział.

Niewykluczone, że studio zmieni nazwę na Wargaming Seattle. Taylor uważa, że nie byłoby to złe rozwiązanie, ale decyzja nie została jeszcze ostatecznie podjęta.

Tymczasem gra Wildman, nad którą Gas Powered Games zbierało środki na Kickstarterze, a następnie zawiesiło projekt, została całkowicie wycofana z produkcji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Wildman

PC

Related topics
PC
O autorze
Awatar Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Komentarze