Soulcalibur 6 Wiadomości

Talim powróci w SoulCalibur 6

Wojownicza kapłanka.

Przedstawiciele Bandai Namco ujawnili kolejną postać z SoulCalibur 6 - to wojowniczka Talim, nieobecna w serii od wielu lat. Ostatnio pojawiła się w części czwartej.

Soulcalibur 6 - premiera 19 października

Przepustka sezonowa na 4 postacie.

Bijatyka Soulcalibur 6 zadebiutuje 19 października na PC, PS4 i Xbox One - poinformowali przedstawiciele Bandai Namco. Ujawniono także, że do sprzedaży trafi season pass, którego nabywcy otrzymają po premierze 4 dodatkowych wojowników.

Geralt z Rivii trafi do SoulCalibur 6. Jest pierwszy trailer z wiedźminem

Wiedźmin Geralt z Rivii będzie pierwszą gościnną postacią w bijatyce SoulCalibur 6, która zadebiutuje przed końcem roku na PC, PS4 i Xbox One.

Głosu Białemu Wilkowi udzieli znany z angielskiej wersji językowej Dzikiego Gonu aktor Doug Cockle. W grze znajdzie się też arena w Kaer Morhen, a motyw muzyczny słyszany w tej lokacji to znany z Wiedźmina 3 utwór „Hunt or be Hunted”.

Zwiastun ukazuje nieco fragmentów rozgrywki na samym końcu, a w większości składa się z wyreżyserowanych scen. Materiał pozwala dostrzec, że model postaci odwzorowano z dużą dbałością o szczegóły. Geralt wydaje się niemal żywcem przeniesiony z ostatniej odsłony serii od CD Projektu.

Czytaj więcej...

Powstaje Soulcalibur 6

Bijatyka powraca na PC, PS4 i Xbox One.

Od debiutu ostatniej odsłony minęło pięć lat, lecz Bandai Namco nie zapomina o fanach Soulcalibur - na imprezie The Game Awards zapowiedziano Soulcalibur 6.