Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Games with Gold: luty 2019 - pełna oferta

Assassin's Creed Rogue, Super Bomberman R i inne.

Firma Microsoft ujawniła pełną ofertę Games with Gold na luty 2019. Wśród produkcji, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są Super Bomberman R i Assassin's Creed Rogue.

Posiadacze Xbox One przez cały miesiąc pobiorą platformowe Bloodstained: Curse of the Moon, nad którym pracował długoletni producent serii Castlevania. Gracze wcielają się w łowcę demonów starającego się zlikwidować upadłego anioła. Nie brakuje walk i pułapek.

Z kolei pomiędzy 16 lutego a 15 marca właściciele konsoli otrzymają Super Bomberman R, czyli kolejną odsłonę uznanego cyklu o tytułowym bohaterze. Zabawa polega na wyburzaniu ścian labiryntu i eliminowaniu wrogów za pomocą podkładanych ładunków wybuchowych.

Natomiast od 1 do 15 lutego na X360 pojawi się Assassin's Creed Rogue - poboczna część serii pozwalająca wcielić się w Templariusza, który zdradził Bractwo Asasynów. Akcję osadzono w drugiej połowie XVIII wieku.

Od 16 do 28 lutego grę o byłym zabójcy w kapturach zastąpi Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, w którym gracze wcielają się w jednego z uczniów szkoły Luke'a Skywalkera. Co ciekawe, na początku trzeba stworzyć postać, wybierając nie tylko płeć, ale i rasę.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane produkcje z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć tytuł.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze