Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Games with Gold: listopad 2019 - pełna oferta

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter, Star Wars: Jedi Fighter i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na listopad 2019. Wśród gier, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, jest Sherlock Holmes: The Devil's Daughter.

Posiadacze Xbox One pobiorą wspomnianą produkcję przez cały miesiąc. Projekt autorstwa studia Frogwares jest kolejną odsłoną cyklu o przygodach słynnego detektywa. W sumie do rozwiązania jest pięć różnych zagadek kryminalnych.

Z kolei pomiędzy 16 listopada a 15 grudnia posiadacze konsoli uzyskają dostęp do The Final Station - dwuwymiarowego tytułu w świecie zdziesiątkowanym przez wirus zamieniającego ludzi w potwory. Gracze wcielają się w pasażera pociągu, w którym schronili się ocalali, a zabawa polega między innymi na gromadzeniu surowców niezbędnych do przetrwania.

Holmes i Watson na tropie

Natomiast od 1 do 15 listopada na X360 trafi Star Wars: Jedi Starfighter, czyli strzelanka, w której przejmujemy kontrolę nad kosmicznym myśliwcem. Sterując dwójką bohaterów, realizujemy misje powiązane z drugim epizodem sagi - „Atakiem klonów”.

Od 16 do 30 listopada produkcję w świecie „Gwiezdnych wojen” zastąpi zaś Joy Ride Turbo - gra wyścigowa, w której liczy się nie tylko dotarcie do mety na pierwszym miejscu, ale także wykonywanie efektownych sztuczek.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Następnie: PS Plus: listopad 2019 - pełna oferta

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze