Skip to main content

Fortnite - wyzwanie: Umieść wodne przekaźniki łączności przy Trocinowym Tartaku

Gdzie umieścić urządzenia w jeziorze.

Jedno z wyzwań 2. sezonu 3. rozdziału Fortnite wiąże się z umieszczeniem wodnych przekaźników łączności przy Trocinowym Tartaku. Na tej stronie dowiesz się, jak to zrobić.

Za ukończenie każdego etapu tego wyzwania otrzymasz aż 23 tys. XP, co pomoże ci odblokować nowe skiny w Karnecie Bojowym.


Na tej stronie:


Nawiąż połączenie przy Trocinowym Tartaku

Jak większość dużych zadań, to również zaczyna się nawiązaniem połączenia.

Aby nawiązać połączenie, przeszukaj północno-wschodni narożnik jeziora, tuż poniżej zabudowań tartaku na mapie.

Poszukiwane przez ciebie urządzenie to metalowy okrąg na ziemi, nad którym wyświetlany jest niebieski obraz holograficzny. Przytrzymaj przycisk, który pojawi się, gdy się do niego zbliżysz, aby nawiązać połączenie z urządzeniem i zdobyć 23K XP.


Gdzie umieścić wodne przekaźniki łączności

Jak sugeruje ich nazwa, przekaźniki wodne muszą być umieszczone w wodzie. Dostań się do jeziora znajdującego się bezpośrednio przed tobą w Trocinowym Tartaku, aby rozpocząć poszukiwania.

Wodne przekaźniki znajdują się w miejscach oznaczonych na poniższej mapie:

Podczas poszukiwań obserwuj swoją mini-mapę, ponieważ przekaźniki będą pojawiać się jako wykrzyknik wewnątrz symbolu białego rombu, co ułatwi ich lokalizację.

To białe urządzenia przypominające małe anteny satelitarne. Gdy znajdziesz się w pobliżu przekaźnika, naciśnij wymagany przycisk, aby kontynuować zadanie.

Po rozmieszczeniu trzech przekaźników w jeziorze otrzymasz 23 tys. punktów XP. Możesz wtedy przejść do kolejnego wyzwania ruchu oporu, w którym musisz nawiązać kolejną łączność, a następnie przesłać dane do drona.

Spis treści: Fortnite - rozdział 3, sezon 2: poradnik i najlepsze porady

Zobacz także