Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - wyzwanie: Prześlij dane do drona

Gdzie znaleźć drony na Posterunkach Siódemki.

„Prześlij dane do drona” to jedno z zadań ruchu oporu w 2. sezonie 3. rozdziału Fortnite. Wyzwanie nie jest trudne, ale warto wiedzieć, jak je wykonać, by zrobić to szybko.

Aby odblokować to zadanie, musisz najpierw ukończyć wyzwania ruchu oporu z tygodnia 3., a potem jeszcze umieścić wodne przekaźniki łączności przy Trocinowym Tartaku.


Gdzie są drony - mapa

Aby rozpocząć to wyzwanie, musisz odwiedzić jeden z sześciu pozostałych Posterunków Siódemki rozrzuconych po mapie Fortnite.

W każdym posterunku znajdziesz nadajnik, a po jego użyciu Urojona zleci ci przesłanie danych do pobliskiego drona. Na każdy posterunek przypada jeden dron i aby ukończyć to zadanie, musisz przesłać dane tylko do jednego drona. Poniżej wszystkie lokacje.


Najtrudniej jest znaleźć drona na Posterunku Siódemki na wyspie na wschód od Schronienia. Jeśli wybierzesz tego drona, udaj się na taras na dachu budynku, a stamtąd zobaczysz, że budynek ma wieżyczkę. Dron jest na szczycie tej wieżyczki.

Jeśli jesteś na posterunku na północny wschód od Daily Burgle, udaj się za najbardziej wysunięty na północ budynek w tej okolicy, a znajdziesz tam czekającego na ciebie drona.

Drona na zachód od Jaskini Dowództwa można znaleźć na zewnątrz parterowego budynku.

Jeśli odwiedzisz posterunek na północ od Trocinowego Tartaku, znajdziesz drona po wschodniej stronie jednopiętrowego budynku.

W placówce na południe od Kanionu Kamienic możesz znaleźć drona za najbardziej wysuniętym na północ budynkiem.

Natomiast drona na Posterunku Siódemki na południowy zachód od Lepskiego Lasku można znaleźć na południowym skraju placówki - przed budynkiem na szczycie wzgórza.

Wystarczy, że wejdziesz w interakcję z jednym z dronów, a wyzwanie zostanie zakończone.

Spis treści: Fortnite - rozdział 3, sezon 2: poradnik i najlepsze porady

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze