Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - wyzwanie: Przeszukaj krasnala ukrytego pomiędzy Wspaniałym Widokiem, drewnianą szopą i wielkim domem

Mapa do zadania.

Jeżeli poszukujesz krasnala w Fortnite pomiędzy Wspaniałym Widokiem, drewnianą szopą i wielkim domem, to trafiłeś do odpowiedniego miejsca. Poniżej mapa i wskazówki do zadania.

Wyzwanie to część pakietu Bila nr 8 kontra Scratch, udostępnionego równolegle z Kisiel kontra Szlam. Jest dość trudne, bo wymaga znalezienia trzech lokacji, a dopiero potem samego krasnala.

Wspaniały Widok, drewniana szopa i wielki dom w Fortnite - mapa i lokalizacja krasnala

Lokalizację gnoma zaznaczyliśmy na poniższej mapie:

Zadanie nie jest takie proste, bo na mapie Fortnite znajduje się wiele drewnianych szop i wielkich domów. Należy więc zacząć od Wspaniałego Widoku, jedynej przydatnej wskazówki.

To lokacja na dalekim zachodzie mapy, nieco na południe od Potnych Piasków. Stąd już niedaleko do drewnianej szopy i wielkiego domu. Krasnal znajduje się w obrębie trójkąta, którego wierzchołki wyznaczają wspomniane lokacje.

Źródło: Mati na YouTube

To zielona polana z żółtymi kwiatami. Właśnie między nimi znajdziesz gnoma.

Spis treści: Fortnite: rozdział 2, sezon 1 - wyzwania

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze