Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Final Fantasy 7 Rebirth + Remake w cenie jednej gry. Square Enix zaskoczyło promocją

Tylko przy zamówieniach przedpremierowych.

Square Enix zaskoczyło graczy PlayStation nietypową promocją, w ramach której składając zamówienie przedpremierowe na Final Fantasy 7 Rebirth można w tej samej cenie wybrać pakiet zawierający także Final Fantasy 7 Remake Intergrade.

Jak możemy się dowiedzieć ze strony PlayStation Store, Final Fantasy 7 Twin Pack zawiera obie wspomniane produkcje i obecnie dostępny jest do kupienia w cenie 339 złotych - tyle samo, ile Edycja Standardowa Final Fantasy 7 Rebirth. Alternatywnie możemy zdecydować się na edycję Deluxe Twin Pack, która za 429 złotych zawiera dodatkowo następujące bonusy do Rebirth:

  • Cyfrowy soundtrack
  • Cyfrowy artbook
  • Akcesorium Reclaimant Choker
  • Zbroja Orchid Bracelet
  • Przedmiot Magic Pot Summoning Materia

Oferta obowiązuje do 28 lutego 2024 roku do godz. 23:59 czasu polskiego. Po zakończeniu promocji cena standardowego pakietu Twin Pack wzrośnie do 469 zł. Ponadto osoby decydujące się na zamówienie przedpremierowe którejkolwiek wersji Final Fantasy 7 Rebirth otrzymają specjalny przedmiot Summoning Materia Moogle Trio.

Przypomnijmy, że gra zadebiutuje 29 lutego 2024 roku ekskluzywnie na PlayStation 5, chociaż niewykluczone, że w późniejszym czasie trafi także na inne platformy. Fabuła gry to bezpośrednia kontynuacja Remake’u i obejmuje dalsze przygody Clouda oraz jego towarzyszy po opuszczeniu miasta Midgar.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze