Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Filmowy Hawkeye wyszedł już ze szpitala. Nie wiadomo, kiedy wróci na plan

Czeka go długa rekonwalescencja.

Jeremy Renner, znany jako Hawkeye w produkcjach Marvela, wyszedł już ze szpitala po nieszczęśliwym wypadku, któremu uległ w Nowy Rok. Aktora czeka teraz długa rekonwalescencja. Nie wiadomo, kiedy wróci na plan.

Dwukrotnie nominowany do Oscara artysta poinformował o powrocie do domu za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie skomentował premierę drugiej odsłony serialu „Mayor of Kingstown”. Renner gra w nim główną rolę i aktualnie poświęca czas na seans produkcji.

„Pomimo mgły mózgowej związanej z powrotem do zdrowia byłem bardzo podekscytowany, mogąc zobaczyć pierwszy odcinek drugiego sezonu w domu z rodziną.” - napisał w poście na Twitterze.

Przypomnijmy, że aktor był hospitalizowany od 1 stycznia po wypadku, w wyniku którego został przygnieciony przez pług śnieżny. Renner doznał tępego urazu klatki piersiowej oraz licznych obrażeń ortopedycznych. Dzień po feralnym zdarzeniu przeszedł udaną operację.

Co ciekawe, twórcy „Mayor of Kingstown” postanowili zaktualizować grafikę promującą serię. Z twarzy głównego bohatera zniknęły liczne otarcia i rany, które prawdopodobnie nawiązywały do wydarzeń wynikających z fabuły drugiej odsłony produkcji.

Jeremy Renner zyskał rozpoznawalność między innymi dzięki występom w produkcjach osadzonych w Filmowym Uniwersum Marvela, takich jak „Avengers”, „Thor”, „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” czy „Hawkeye”. Oprócz tego zagrał również w licznych dramatach jak na przykład w „American Hustle”, „Miasto złodziei” i „The Hurt Locker. W pułapce wojny”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze