Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Filmowy Hawkeye w stanie krytycznym. Jeremy Renner uległ wypadkowi

Pechowe odśnieżanie.

Filmowy Hawkeye - Jeremy Renner - uległ poważnemu wypadkowi podczas odśnieżania swojej posesji. Aktor jest w stanie „krytycznym, lecz stabilnym”.

Zdobywcę dwóch nominacji do Oscara zobaczyć można obecnie w serialu „Mayor of Kingstown”, choć mężczyzna jest zapewne znany lepiej jako Hawkeye z kinowych megaprodukcji Marvela.

„Możemy potwierdzić, że Jeremy jest w stanie krytycznym, lecz stabilnym. Obrażeń doznał podczas wypadku związanego z pogodą, gdy odśnieżał” - zapewnił rzecznik aktora dla serwisu Deadline. „Jego rodzina jest przy nim, podczas gdy otrzymuje wspaniałą opiekę”.

Nie jest do końca jasne, gdzie doszło do wypadku, lecz Renner ma dom nieopodal ośrodka wypoczynkowego Mt. Rose-Ski Tahoe. To okolice Reno, gdzie w Sylwestra w wyniku ogromnej śnieżycy bez prądu zostało ponad 35 tysięcy osób. Poszkodowany już w 2015 roku chwalił się specjalnym pojazdem do odśnieżania.

Renner w 2010 roku otrzymał nominację do Oscara za główną rolę w wojennym dramacie „The Hurt Locker. W pułapce wojny”, a w następnym roku - za rolę drugoplanową w „Mieście złodziei”.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze