Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jeremy Renner przeszedł operację. Hawkeye wciąż jest w stanie krytycznym, ale stabilnym

Znamy szczegóły wypadku.

Jeremy Renner, filmowy Hawkeye z produkcji Marvela, jest już po pierwszej operacji i aktualnie znajduje się na oddziale intensywnej terapii. Jego stan wciąż jest określany jako krytyczny, ale stabilny. Aktor w noworoczny poranek uległ poważnemu wypadkowi w trakcie odśnieżania posesji.

„Możemy potwierdzić, że Jeremy doznał urazu klatki piersiowej oraz urazów ortopedycznych i przeszedł operację dziś, 2 stycznia 2023 roku” - napisał w oświadczeniu Sam Mast, przedstawiciel aktora cytowany przez portal Deadline. „Jego stan jest krytyczny, ale stabilny. Rodzina Jeremy'ego chciałaby wyrazić wdzięczność dla niesamowitych lekarzy i pielęgniarek, którzy się nim opiekują”.

Do feralnego zdarzenia doszło niedaleko posiadłości artysty, zlokalizowanej w hrabstwie Washoe w północnej Newadzie. Według świadka, do zeznań którego dotarł portal TMZ, aktor próbował odśnieżać drogę za pomocą pługu typu „Snowcat”, ale w pewnym momencie z niejasnego powodu maszyna przypadkowo przejechała mu po nodze. Renner stracił dużo krwi, ale na szczęście inny sąsiad - z zawodu lekarz - zauważył całą sytuację, założył mu opaskę uciskową i zadzwonił po pomoc.

Jeremy Renner ostatnio zachwycał widzów w miniserialu „Hawkeye”

Artysta ma niedługo przejść kolejną operację. Jeremy Renner był dwukrotnie nominowany do Oscara. Dużą popularność zyskał między innymi dzięki występom w produkcjach osadzonych w Filmowym Uniwersum Marvela, takich jak „Avengers”, „Thor”, „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” czy „Hawkeye”.

O autorze
Komentarze