Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fani Horizon Forbidden West nie kryją rozczarowania po gali The Game Awards. Tytuł nic nie wygrał

Gra była nominowana aż w siedmiu kategoriach.

Fani Horizon Forbidden West mają prawo czuć się rozczarowani po nocnej gali The Game Awards. Tytuł studia Guerrilla Games był nominowany do statuetki w aż siedmiu kategoriach, ale ostatecznie nie otrzymał żadnego wyróżnienia.

Użytkownicy serwisu Reddit gorąco dyskutowali o przebiegu konkursu. Oryginalny post - zaczynający się dość ostrym stwierdzeniem, że „Horizon został obrabowany” (w domyśle z nagród) - został usunięty, jednak wciąż można przeczytać dyskusję.

Nie spodziewałem się, że wygra tytuł Gry roku, ale Horizon został całkowicie pominięty. Nie wygrało nawet za udźwiękowienie? Kierunek artystyczny? Fakt, że gra nie została nawet nominowana w kategorii najlepszego soundtracku jest karygodny. Ale przynajmniej pokazali zwiastun DLC” - pisze Magic_is_Light.

Nie mogę się doczekać, aż Horizon 3 wyjdzie na dzień przed GTA 6 i znowu wszystko przegra lol” - narzeka Godtaku. „Myślę, że Horizon zdecydowanie zasługuje na nagrodę kierunku artystycznego. Elden Ring jest dobry pod względem artystycznym, ale Horizon to po prostu piękna gra” - uważa Sweetsushiroll.

To bardzo przykre, że Horizon nie wygrał w żadnej kategorii... ale prawda jest taka, że okazał się sukcesem pod względem ocen i sprzedaży i nagroda czy jej brak tego nie zmienią. Zwycięzcy naprawdę zasłużyli na wyróżnienia więc nie mam żalu, tylko jestem trochę rozczarowany” - stwierdził natomiast Inksmears.

Read this next