Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fani GTA otworzyli prawdziwą restaurację Cluckin' Bell

W ofercie jest nawet Sprunk.

Cluckin' Bell to jedna z marek ze świata GTA, które zdobyły popularność równą firmom z prawdziwego świata. Grupa fanów wykorzystała imprezę Comic-Con w San Diego, by na kilka dni otworzyć prawdziwą restaurację z żółtym dzwonkiem.

Parodia Taco Bell (i innych amerykańskich fast foodów) powstała wewnątrz przybytku Smokin’ J’s BBQ w Poway, pół godziny na północ od San Diego. Organizatorzy przywdziali stosowne stroje - z maskami kurczaków włącznie - i oferowali nawet napoje Sprunk, także znane z GTA.

Nie jest obecnie jasne, czy w środku można było zamówić jedzenie, choć menu obejmowało pozycje, takie jak Cluckin' Huge, Wing Piece, Hot Cock i Chicken Sink. Całość opisywana jest jako „projekt artystyczny” i najwyraźniej nie ma nic wspólnego z Rockstarem, stanowiąc po prostu dobrą zabawę grupki znajomych z okazji Comic-Conu.

Plakaty na miejscu przypominały, by nie obsługiwać Trevora Philipsa, a także osób, które „rzucają granatami w obsługę” czy „kradną samochody klientów”. Miejmy nadzieję, że do podobnych incydentów nie doszło.

Cluckin' Bell po raz pierwszy pojawiło się w GTA: San Andreas, a później także w GTA 4 i 5. Nazwę sieć lokali zapewnia rzekomo fermie kurczaków Clucking Bell Farms. Maskotką Cluckin' Bella jest Cluck Norris, ale nie mamy pojęcia, czy jest to nawiązanie do jakiejś prawdziwej osoby.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Grand Theft Auto: San Andreas

Android, iOS, Xbox 360, PS2, Xbox, PC, Windows Phone

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze