Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolej na GTA: San Andreas. Tak wyglądałby remake na Unreal Engine 5

Wizja fana.

Ciąg dalszy interesujących projektów, które prezentują możliwości Unreal Engine 5. Tym razem jeden z fanów z pomocą nowej wersji silnika od Epic Games przygotował wideo, które pokazuje, jak mógłby wyglądać remake GTA: San Andreas.

Autorem nagrania jest youtuber TeaserPlay. Materiał w dużej mierze składa się ze statycznych ujęć, choć są też sekwencje, w których auta czy postacie się poruszają. Ostatnie ujęcie zaś stylizowane jest na faktyczny gameplay.

Korzystając z Unreal Engine 5 internauta odtworzył między innymi Grove Street, czyli kultową ulicę, przy której mieszka główny bohater San Andreas. Jest też odświeżona wersja postaci CJ-a, choć twórca wideo zastosował model wykreowany przez Hosseina Dibę.

To nie jedyny fanowski projekt na nowej wersji silnika od Epic Games. Jakiś czas temu pisaliśmy na przykład o demach technologicznych z Supermanem i Spider-Manem oraz o filmie pokazującym, jak wyglądałby Cyberpunk 2077 na wspomnianym technologii.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze