Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fan stara się zamówić Fallout 4 za ponad 2 tysiące kapsli

AKTUALIZACJA: Udało się!

Aktualizacja (26.06.2015): Bethesda zaakceptowała zamówienie złożone za pomocą kapsli, ale tylko dlatego, że Seth był pierwszą osobą, która zdecydowała się na tak nietypowe podejście.

Tym samym Bethesda zabezpieczyła się przez naśladowcami, którzy na pewno chętnie zalaliby siedzibę firmy kapslami.

Seth wyjaśnił szczegóły w nowym wpisie w serwisie Imgur. Skontaktował się z nim Matt Grandstaff, odpowiadając na nietypowe zamówienie. „Powiedzieł, że skoro jestem pierwszy, otrzymam grę w listopadzie” - napisał zainteresowany.

„Chcę podziękować wszystkim, którzy mi pomogli. Różni ludzie byli jednocześnie zaniepokojeni dużym spożyciem alkoholu (wszystko w porządku, dzięki) i rozczarowani niskim poziomiem spożycia alkoholu (wszystko w porządku, dzięki). Ktoś zaoferował mi nawet kopię gry, jeśli nie uda się w Bethesdzie. Dzięki!”

Seth dodał, że może wybrać dowolną wersję Fallout 4 - także klucz na Steam.

„Jest pierwszy i zasługuje na uznanie” - dodaje Grandstaff na Twitterze. Bethesda wyraźnie stara się przekazać do wiadomości, że wysyłanie kolejnych kartonów z kapslami nie ma już sensu.

*

Oryginalna wiadomość (18.06.2015): Jeden z fanów stara się złożyć nietypowe zamówienie przedpremierowe na Fallout 4 - wysłał do firmy Bethesda ponad dwa tysiące kapsli, służących w tej serii za walutę.

„Fallout 3 przez lata był moją ulubioną grą, więc podjąłem racjonalną decyzję i zacząłem zbierać kapsle z butelek” - napisał Seth, skrywający się pod pseudonimem „GatorMacheteJr” w serwisie Imgur.

„Okazuje się, że cztery i pół roku licencjatu oraz trzy lata magisterki to sporo picia. Zakończyłem na jakichś 5 kilogramach kapsli. Nie chcecie wiedzieć, ile zapłaciłem za przesyłkę do Maryland.”

Jest też list do Bethesdy: fan spędził 7,5 roku na tworzenie zbioru kapsli, który ocenia na 2240 egzemplarzy. „Wysłałem wszystko, co udało mi się zebrać od czasu, gdy po raz pierwszy zagrałem w Fallout 3” - napisał Seth.

„Mam nadzieję, że ten wpis okaże się na tyle popularny, że ktoś z działu PR będzie zbyt zdenerwowany, by odmówić” - dodaje.

Bethesda nie odpowiedziała jeszcze oficjalnie, ale jeśli zamówienie zostanie zrealizowane, to można oczekiwać, że firma dostanie kolejne kartony kapsli.

Fallout 4 ukaże się 10 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout 4

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze