Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 76 do sprawdzenia za darmo do 26 października

Na PC, PS4 i Xbox One.

Bethesda zorganizowała akcję, w ramach której sieciowe Fallout 76 można sprawdzić za darmo do 26 października.

Oferta skierowana jest do posiadaczy PC, PS4 i Xbox One, choć na ostatniej platformie wymagany jest abonament Xbox Live Gold. Aby rozpocząć zabawę, należy pobrać grę ze Steama, launchera Bethesdy, PS Store lub sklepu Microsoftu.

W trakcie okresu próbnego można zapoznać się z całą zawartością nastawionego na sieciowe zmagania wieloosobowe tytułu - również wprowadzoną w aktualizacji Wastelanders, która zaimplementowała postacie niezależne.

To nie wszystko: do 26 października wszyscy gracze mogą przetestować Fallout 1st, czyli opcjonalną subskrypcję, która gwarantuje użytkownikom produkcji dostęp do dodatkowych funkcji, w tym prywatnych serwerów.

Bethesda zapewnia, że osiągnięte w bezpłatnym okresie postępy w rozgrywce zostaną zachowane, więc po ewentualnym kupnie pełnej wersji gry pojawi się możliwość kontynuowania przygody. Samą produkcję można nabyć taniej - za około 67 zł. Przeceniono też starsze części serii.

Abonenci Fallout 1st zyskują dostęp do specjalnego namiotu

Promocje zorganizowano w związku z obchodami 23 października, który w uniwersum Fallout jest szczególną datą - tego dnia 2077 roku wystrzelono bomby atomowe, co doprowadziło do wybuchu wojny nuklearnej i zniszczenia świata.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze