Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zakończenia

Zobacz, jakie epilogi czekają cię po ukończeniu przygody.

Główna linia fabularna w Fallout 4 kończy się wraz z misją główną o nazwie „Człowiek i instytucja", kiedy poznajesz Ojca oraz stworzony przez niego ośrodek. Odkrycie tajemnicy nie jest jednak finałem całej przygody. Finalne zakończenie jest bowiem związane z jednym z czterech ugrupowań - Bractwem Stali, Minutemanami, Trasą oraz Instytutem.

Dopiero wypełnienie szeregu misji związanych z daną frakcją doprowadzi do prawdziwego ukończenia przygody. Poniżej znajdują frakcje oraz kluczowe do wykonania dla nich misje. Pamiętaj, że aby je aktywować musisz najpierw zdobyć zaufanie danej grupy wykonując wcześniej szereg innych zadań również opisanych w naszym poradniku.

  • Bractwo Stali - misja „Nuklearna Alternatywa". W tym przypadku przenosisz się do Instytutu wraz z oddziałem Bractwa z zamiarem zniszczenia tajemniczej organizacji. Finalnie wysadzasz ją w powietrze bombą atomową.
  • Minutemani - misja „Nuklearna Alternatywa". Twoim głównym celem będzie wdarcie się do Instytutu z oddziałem Minutemanów i rozprawienie się z podziemną organizacją. Całość, podobnie, jak w przypadku zakończenia Bractwa Stali, kończy się wysadzeniem Instytutu bombą atomową.
  • Trasa - misja „Nuklearna Alternatywa". Podobnie, jak w dwóch powyższych przypadkach zakończenie związane z Trasą polega na wysadzeniu w powietrzu Instytutu.
  • Instytut - misja „Ostatni lot Bractwa". Polega na dotarciu do bazy Bractwa Stali i wysadzeniu w powietrze najważniejszych elementów przy pomocy bomby nuklearnej. W ten sposób na czoło wyścigu siły stanie Instytut i syntki.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że końcowy film jest niemal identyczny dla wszystkich czterech zakończeń.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Read this next