Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Nowe oblicze ludzkości

Krótka misja dla Instytutu, w której poznamy plany Ojca dotyczące ugrupowania i nas samych.

Misja pojawi się w dzienniku po ukończeniu zadania „Bitwa o Bunker Hill", a konkretnie po rozmowie z Ojcem na temat jej przebiegu. Udaj się do Instytutu i skieruj się na zebranie dyrektoriatu w jednym z pomieszczeń na górnym piętrze (obrazek poniżej). W jego trakcie dowiesz się, że frakcji zależy na uruchomieniu elektrowni atomowej, która zapewni Instytuowi niezbędna do funkcjonowania energię.

Ponadto Ojciec powie zgromadzonym, że jest chory na śmiertelną chorobę i wyznaczy twojego bohatera na następcę organizacji. Jak nietrudno się domyślić decyzja ta nie spotka się z przychylnością naukowców, ale Ojciec pozostanie nieugięty.

Po zakończeniu spotkania, kiedy wszyscy naukowcy się rozejdą, podejdź do Ojca i zacznij z nim rozmowę na temat choroby i nominacji. Bez względu na jej przebieg Ojciec powie, że na pewno dasz sobie radę, jako jego następca, a z czasem na pewno wszyscy przekonają się do tej decyzji. Dowiesz się też, że weźmiesz udział w nowej operacji Instytutu, zaczynając tym samym nową misję „Mass Fusion". Przy okazji warto dodać, że w tym momencie staniesz się wrogiem dla Trasy.

Następnie: Fallout 4 - Mass Fusion

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Read this next