Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Lista kostuchy 2

Misja dla Trasy, w której poszukujemy agenta Kosa.

Misję aktywujesz po ukończeniu zadania „Lista kostuchy", odczekaniu z dala od sztabu Trasy pewnego czasu i ponownej rozmowie z doktorem Carringtonem, który opowie ci o pewnym agencie, prawdopodobnie porwanym przez jeden z gangów.

Udaj się do miejsca zaznaczonego na mapie i podobnie, jak w poprzednim zadaniu zlokalizuj skrzynkę z wiadomością (obrazek powyżej). Na podstawie zebranych wiadomości ustalisz prawdopodobną pozycję przetrzymywania Kosa, czyli poszukiwanego agenta. Będzie to East City Downs na południowy wschód od obecnej pozycji.

Uważaj, ponieważ lokacja jest wypełniona po brzegi robotami oraz bandziorami, dlatego staraj się ich eliminować z daleka albo korzystaj z osłon zapewnianych przez liczne budynki. Następnie wejdź na drewniany pomost, który zaprowadzi cię na piętro budynku, gdzie ma znajdować się agent Kos. Niestety na miejscu okaże się, że jest martwy (obrazek powyżej).

Przeszukaj zwłoki i podnieś wiadomość, z którą wróć do Carringtona w sztabie Trasy. Porozmawiaj z nim i odbierz nagrodę w postaci kapsli i sprzętu obronnego.

Następnie: Fallout 4 - Wynik równania

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Read this next