Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 Far Harbor - Wizje we mgle, źródło, posążek, Richter

Dołącz do Dzieci Atomu w Jądrze.

W zadaniu Wizje we mgle w Fallout 4 Far Harbor zostajesz przyjęty do frakcji Dzieci Atomu. Jest to misja poboczna jednak jej realizacja jest wymagana, aby kontynuować swobodnie główny wątek fabularny i nie odcinać się od wątku pobocznego związanego z frakcją.

Dostań się do lokacji Jądro, gdzie przed bramą spotkasz Richtera. Jeśli wejdziesz do budynku ignorując mężczyznę, cała lokacja będzie przeciwko tobie. Jeśli chcesz eksplorować miejsce bezpiecznie, musisz przystąpić poprzez Richtera do frakcji Dzieci Atomu (chyba, że zrobiłeś już to wcześniej).

Otrzymasz zadanie poboczne Wizje we mgle. Musisz przedostać się do pobliskiej lokacji Źródło atomu i napić się wody znad wodospadu. Wtedy to nieopodal pojawi się widmowa postać, która zaprowadzi cię do małego budynku pełnego ghuli. Pozbądź się ich.

Następnie przeczytaj napis na ścianie, który jest hasłem do terminala. Otwiera on drzwi, za którymi znajduje się posążek - zabierz go do Richtera, wtedy będziesz mógł wejść bezpiecznie do Jądra.

Po odniesieniu figurki zelotowi Richterowi możesz przyłączyć się do Dzieci Atomu i swobodnie wędrować po Jądrze i realizować główne zadanie. Dodatkowo odblokujesz zadanie poboczne związane z pomocą mieszkańcom fortecy: To, czego wymaga wasz bóg.

Następnie: Fallout 4 Far Harbor - Czasami lepiej nie pamiętać, Dzieci Atomu, terminal Faraday'a

Spis treści: Fallout 4 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Fallout 4 Far Harbor - Twoje miejsce na ziemi, DiMA, Arcadia

Read this next