Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 3 GOTY za darmo już wkrótce. Epic Games Store znów rozdaje gry

Aktualizacja: Gra już dostępna.

Aktualizacja: Zgodnie z zapowiedziami, Fallout 3 w wersji GOTY jest już dostępny za darmo dla wszystkich użytkowników sklepu Epic Games Store. Jest też druga darmowa produkcja - Evoland.


Oryginalna wiadomość: Już w przyszłym tygodniu użytkownicy platformy EGS będą mogli odebrać za darmo dwie gry RPG - Fallouta 3 oraz Evoland Legendary Edition.

W następny czwartek - 20 października - Epic Games Store poszerzy nasze biblioteki o kultowego Fallouta 3 w edycji Gry Roku, czyli w wydaniu zawierającym wszystkie dodatki.

Drugą z gier będzie Evoland Legendary Edition, czyli zestaw dwóch RPG-ów akcji od studia Shiro Games, twórców cenionej strategii Northgard. Produkcje są w swoich założeniach dosyć wyjątkowe, przedstawiają bowiem proces ewolucji gier wideo na przestrzeni lat. Z początku podziwiamy dwuwymiarową grafikę, aby w miarę postępów coraz bardziej rozwijać sferę audiowizualną oraz mechaniczną gry.

Już dziś w darmowej ofercie sklepu znajdziemy tytuły takie jak Darkwood oraz ToeJam & Earl: Back in the Groove. Pierwszy jest survival horrorem, rozgrywanym w proceduralnie generowanym, otwartym świecie, który obserwujemy z lotu ptaka. Gra cechuje się wysokim poziomem trudności, a po każdej porażce musimy zaczynać od zera.

Drugi opowiada o przygodach dwóch tytułowych kosmitów. Fabuła produkcji pełna jest absurdalnego humoru, a rozgrywka opiera się na eksploracji, rozwiązywaniu łamigłówek oraz walce z izometrycznej perspektywy. Grać możemy sami lub w towarzystwie maksymalnie trzech innych graczy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout 3: Game of the Year Edition

PS3, Xbox 360, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze