Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fabularny trailer Śródziemie: Cień Wojny prezentuje Szelobę

Kobieta-pająk.

Podczas panelu dyskusyjnego przeprowadzonego na imprezie Comic-Con w San Diego, twórcy Śródziemie: Cień Wojny zaprezentowali nowy zwiastun produkcji, koncentrujący się na jednej z postaci niezależnych - Szelobie.

Zła i przebiegła pajęczyca z powieści J. R. R. Tolkiena przybiera w grze nieco inną formę. Otrzymała kobiecą postać i ważną rolę do odegrania, prezentując głównemu bohaterowi - Talionowi - wizje o jego przeznaczeniu i losach Śródziemia.

Zobacz: Śródziemie: Cień Wojny - Poradnik, Solucja

„Mimo że przyszłość Minas Ithil i świata ludzi chwieje się w posadach, Kelebrimbor nawołuje, by Talion nie ufał przepowiedni Szeloby” - czytamy w opisie materiału wideo. Talion nie słucha, starając się wykorzystać mroczne wizje do własnych celów.

Śródziemie: Cień Wojny debiutuje 10 października na PC, PS4 i Xbox One.

Twórcy ze studia Monolith Productions rozbudowują założenia oryginału, ale nie wprowadzają rewolucyjnych zmian w podstawach rozgrywki. Dynamiczna i efektowna walka przypominaj serię Batman Arkham, przy drobnych urozmaiceniach.

Gracze zajmą się więc brutalnymi pojedynkami z orkami, ale także eksploracją oraz wykonywaniem misji, by stopniowo zyskać sojuszników wśród plemion orków. Śródziemie: Cień Wojny pozwoli wreszcie stawić czoła samemu Sauronowi, który buduje własną, nową armię w Mordorze.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze