Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Escape from Tarkov - wkrótce otwarte testy beta

Wcześniej wydarzenie noworoczne.

Twórcy strzelanki Escape from Tarkov ogłosili, że trwają ostatnie przygotowania do otwartych testów beta. W tym celu od 28 grudnia wstęp na serwery otrzymają kolejni gracze, w ramach próbnego obciążania infrastruktury.

Po kilku tygodniach - po zakończeniu tej inicjatywy - na początku przyszłego roku rozpoczną się otwarte testy.

Wszyscy lubią AKM

Specjalne wydarzenie noworoczne przełoży się na zaproszenia dla graczy, którzy zarejestrowali się na oficjalnej stronie, ale jeszcze nie mają wstępu na serwery, ponieważ nie wykupili specjalnych pakietów dostępowych.

Nie wszystkie osoby będą mogły pomóc w testowaniu infrastruktury. Pierwszeństwo będą mieli użytkownicy, którzy założyli konta wcześniej.

Użytkownicy, którzy wykupili dostęp, lub zrobią to podczas siedmiodniowego wydarzenia, otrzymają także dodatkowe przedmioty do wykorzystania. Szczegóły na temat prezentów znaleźć można na oficjalnej stronie.

Jednocześnie poinformowano, że aktualizacje publikowane przed końcem roku będą zawierały ostateczną wersję mapy Shoreline, kolejne bronie oraz systemy rozgrywki, w tym nową mechanikę odradzania się, czy modyfikacje hełmów.

„Na początku 2018 roku, wraz ze startem otwartej bety, gra zostanie rozszerzona o kolejne, zaawansowane rozwiązania, a niektóre z istniejących zostaną przeprojektowane” - czytamy w komunikacie.

„Co więcej, gracze powinni spodziewać się dalszej optymalizacji grafiki i elementów infrastruktury sieciowej, lokacji i treści”.

Zobacz na YouTube

Dotychczas informowano, że otwarta beta rozpocznie się jeszcze w tym roku, lecz - jak widać - terminu nie uda się dotrzymać. Jeszcze przed rozpoczęciem testów gra otrzyma dziesięć dodatkowych wersji językowych, w tym polskie tłumaczenie.

Escape from Tarkov to realistyczna strzelanka z zacięciem survivalowym. Wcielamy się w najemnika uwięzionego w tytułowym mieście z regionu Norvinsk. W obszarach zrujnowanej metropolii wykonujemy różnorodne misje. Możemy wybrać tryb gry offline lub scenariusze z szansą na spotkanie innych graczy.

Kolejne „wypady” przekładają się na coraz to lepsze wyposażenie naszej postaci - o ile przeżyjemy. Fani mogą personalizować ekwipunek, tworząc niemal nieograniczone, choć realistyczne kombinacje. Broń podlega nie tylko opcjom dostosowywania, ale także traci swoje właściwości - w zależności od częstotliwości użytkowana.

Produkcja dostępna jest tylko na PC. Data premiery pełnej wersji nie jest znana.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Escape from Tarkov

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze