Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Escape from Tarkov - handlarze i misje (Tasks)

Zadania od kupców.

Handel to bardzo ważna część Escape from Tarkov. To właśnie dzięki handlarzom możemy zarabiać pieniądze sprzedając niepotrzebne rzeczy, a także kupować niezbędne zasoby.

Handlarze dostępni są w zakładce Trading widocznej w menu głównym gry. Gdy ją klikniemy, możemy następnie wybrać jednego z kilku handlarzy - każdy ma nieco inny asortyment, więc warto zapoznać się ze wszystkimi.

Po lewej stronie widzimy ofertę handlarza (1), a pośrodku ekranu pokazana jest cena produktu (2), który klikniemy.

Warto zaznaczyć, że czasami same pieniądze nie wystarczą i do zakupu niektórych przedmiotów wymagane jest posiadanie konkretnych zasobów czy obiektów, by wymieniać się z handlarzami.

Handlarze zlecają nam też zadania (Tasks), widoczne u góry ekranu. Listę zadań widać z boku (3), ale warto zwracać uwagę na opis, ponieważ niektóre misje wykonamy tylko na konkretnych mapach - w tym przypadku to zlecenie na mapie Customs (4).

Zlecenia zawsze polegają na zdobywaniu przedmiotów. Jeśli chcemy, możemy skupiać się wyłącznie na nich podczas misji - ignorować i unikać innych graczy i nie szukać uzbrojenia. Zadania możemy wykonywać tylko jako nasza główna postać. Jeśli zdobędziemy przedmiot z zadania jako SCAV, nie zostanie to zaliczone do wyniku.

Oddzielne od systemu handlarzy są aukcje, które odblokowujemy po osiągnięciu 5 poziomu doświadczenia.

Następnie: Escape from Tarkov - jak zarabiać pieniądze

Spis treści: Escape from Tarkov - poradnik i najważniejsze porady

Poprzednio: Escape from Tarkov - gra jako SCAV

Komentarze