Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Escape from Tarkov - czy warto ubezpieczać przedmioty, opcja Insure

Ubezpieczanie broni.

Od razu odpowiemy na to pytanie: tak, w Escape from Tarkov praktycznie zawsze warto ubezpieczać dobre wyposażenie - warto podkreślić, że chodzi o w miarę jakościowy sprzęt.

Bronie takie jak SKS czy tanie pistolety nie są oczywiście warte ubezpieczania, ale kiedy znajdziemy lub kupimy droższą, lepszą broń z akcesoriami, to wtedy opcja Insure jest wręcz obowiązkowa.

Nie chodzi tylko o to, że możemy zginąć i ryzykujemy utratę broni. Chodzi o to, że podczas rajdu możemy znaleźć lepszą broń czy pancerz. Jeśli się ubezpieczyliśmy, to bez zająknięcia możemy po prostu wyrzucić swoją broń, wyposażyć znaleźną i zakończyć rundę - a po jakimś czasie wyrzucona broń zostanie do nas odesłana.

Ograniczenia miejsca w ekwipunku często zmuszają nas do decyzji o wyrzucaniu przedmiotów, dlatego opcja ubezpieczania sprzętu właśnie na taką ewentualność wydaje się świetna.


Jak ubezpieczyć przedmiot?

By ubezpieczyć broń w Escape from Tarkov po prostu kliknij na przedmiot prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję Insure (1). To wszystko.

W zależności od ubezpieczyciela, utracony przedmiot powróci do nas prędzej lub później. Na pewno jednak nie otrzymamy go od razu, dlatego nie dziw się, że mimo ubezpieczenia, po śmierci nie widzisz broni czy hełmu w ekwipunku.

Spis treści: Escape from Tarkov - poradnik i najważniejsze porady

Poprzednio: Escape from Tarkov - jakie przedmioty zbierać, jakie wyrzucać

O autorze
Komentarze