Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

EndWar Online to darmowa strategia dostępna z poziomu przeglądarki

Także z trybem single-player.

Ubisoft ujawnił EndWar Online jako darmową grę strategiczną, dostępną na PC i Macach z poziomu przeglądarki.

Za produkcję odpowiada studio Ubisoft Shanghai, które przygotowuje produkcję z klasycznym zarządzaniem jednostkami i rozbudową baz, ale także z funkcjami społecznościowymi.

Gracz wcieli się w przywódcę wojskowego w świecie po III wojnie światowej, gdzie surowce naturalne są na wyczerpaniu, a świat jest w ruinie. Zadaniem jest odbudowa kraju i walka o pozostałe cenne minerały.

Dwie dostępne frakcje to zaawansowani technicznie European Enforcers oraz rosyjski Specnaz, stawiający na brutalną taktykę. Poza walką z innymi zawodnikami przez sieć, sprawdzimy się także w kampanii dla pojedynczego gracza, podzielonej na 10 rozdziałów.

„Oferując rozgrywkę bezpośrednio w przeglądarce mamy nadzieję przyciągnąć fanów i pozyskać nowych graczy, zamierzających poprowadzić swoją frakcję ku zwycięstwie” - napisał Thomas Painçon, dyrektor do spraw F2P w Ubisofcie.

EndWar Online znajduje się obecnie w fazie zamkniętych testów beta. Zapisy otwarto na oficjalnej stronie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze