Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ellie z gry The Last of Us zagra matkę Ellie w serialu HBO? Jest teoria fanów

Internauci już teraz nie kryją wzruszenia.

Najnowszy zwiastun „The Last of Us” od HBO ujawnił, że Ashley Johnson - aktorka głosowa Ellie z oryginalnej gry - pojawi się gościnnie w serialu najpewniej jako matka dziewczynki. Fani nie kryją wzruszenia i już doceniają twórców za tak ciekawe nawiązanie.

O tym, że aktorzy głosowi z gry, czyli wspomniana Ashley Johnson i Troy Baker (grający oryginalnie Joela) pojawią się gościnnie w telewizyjnej adaptacji było wiadomo od dawna. Wydaje się jednak, że producenci przygotowali coś więcej, niż typowe „cameo”, przynajmniej dla jednego z artystów.

Johnson widać w trailerze jako kobietę trzymającą nowonarodzone dziecko. Biorąc pod uwagę, że chwilę wcześniej widzimy Marlene rozmawiającą z Ellie, można z dużą pewnością złożyć, że artystka zagra matkę dziewczyny.

Fragment około 1:30

Zabieg twórców wydaje się tutaj bardzo wyraźny. Aktorka „stworzyła” Ellie dzięki swojemu występowi w grze, a teraz symbolicznie przekazuje rolę Belli Ramsey. Chociaż oczywiście jeszcze nic nie zostało potwierdzone, fani już teraz doceniają producentów za kreatywność.

Fakt, że oryginalna Ellie urodziła nową Ellie z serialu znaczy dla mnie więcej, niż możecie sobie wyobrazić. Ashley Johnson zawsze będzie dla mnie ulubioną odtwórczynią tej roli, ale jestem teraz tak bardzo podekscytowana serialem” - pisze użytkowniczka Twittera TheLadyMegz.

W zwiastunie widzimy także Troya Bakera (ok. 1:50 czasu trailera), chociaż prawdopodobnie jego występ będzie znacznie bardziej marginalny. Znany aktor głosowy wcieli się w jednego z ludzi Davida - antagonisty w późniejszych etapach gry, przewodzącego kanibalistycznej sekcie.

Read this next