Skip to main content

Elex 2 - Wycieczka po Forcie

Opis zadania, podczas którego - wraz ze Strikerem - odwiedzamy najważniejsze miejsca w Forcie.

Wycieczka po Forcie to zadanie, które możesz odblokować podczas rozmowy z Gardarem, strażnikiem bramy, wówczas gdy ukończysz misję Wstęp do Fortu. Gardar bowiem zaproponuje, aby jego podwładny, Striker, oprowadził cię po bazie Berserków.

Warto się zgodzić i przyjąć to zadanie, gdyż Striker oprowadzi cię po mieście i pokaże najważniejsze miejsca w Forcie. A co najważniejsze, otrzymasz punkty doświadczenie za wykonanie tej misji.

Kiedy zaakceptujesz propozycję Strikera, to idź za nim i słuchaj, co ma do powiedzenia. Gdy zatrzyma cię w jakimś miejscu, wejdź z interakcję z ludźmi, którzy odpowiadają za pewne obiekty w mieście, czyli:

  • Chudzielec w jadłodajni, który wyda ci raz dziennie zupę w barze;
  • handlarze przy straganach, u których możesz kupić lub sprzedaż broń i inne przedmioty;
  • Odźwierny w barze, który nie będzie chciał cię wpuścić do środka; po wizycie w barze warto przekazać Strikerowi piwo, jeśli masz jakieś w ekwipunku; dzięki temu nie będzie wymagał od ciebie zapłaty.

Jeśli nie chcesz, nie musisz rozmawiać z tymi wszystkimi ludźmi. Po prostu, kiedy Striker zaproponuje ci zapoznanie się z danym obiektem, powiedz mu, że chcesz iść dalej.

Wycieczka zakończy przed domem Fenrisa. Wówczas misja dobiegnie końca.

Nagroda 200 PD

Następnie: Elex 2 - Zaufanie Berserków

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Thorhilda: Przyjmij pracę; Dostawa narzędzi

Zobacz także