Skip to main content

Elex 2 - Partner Szóstej Siły

Szukamy wsparcia w wojnie przeciwko Niebianom.

Na tej stronie opisujemy zadania w Elex 2, które wykonasz w ramach misji Partner Szóstej Siły, która to z kolei jest częścią Niezdecydowanych sojuszników.


Na tej stronie:


Punkt przełomowy

Kiedy odnajdziesz Dawkinsa w zadaniu Poczucie obowiązku, ten nakaże ci znaleźć partnera, frakcję, z którą Szósta Siła będzie ściśle współpracowała w ramach walki z Niebianami.

Jeśli wcześniej nie wstąpiłeś do żadnej frakcji, teraz jest najlepszy moment, choć w ogóle nie musisz tego robić. Jeśli nie chcesz przystępować do żadnego ugrupowania - lub na ten moment nie możesz się zdecydować - możesz tę decyzję odroczyć w czasie.

Nagrody: 1000 PD


Rozproszeni zwiadowcy

To zadanie może mieć inny przebieg, ze względu na frakcję, do której dołączyłeś. Cel będzie jednak podobny - musisz rozprawić się z Niebianami, którzy zagrażają sprzymierzonej z Jaxem frakcją. Jeśli nie dołączyłeś do żadnego ugrupowania, podczas rozmowy z Adamem Dawkinsem, musisz wybrać, której frakcji chcesz pomóc - Berserkom, Morkonom czy Albom - i z którą tym samym Szósta Siła zawrze sojusz.

Poniżej opisaliśmy przebieg zadania na podstawie frakcji Berserków.

Porozmawiaj z Thialgiem, a potem udaj się do miejsca, gdzie znajdują się paladyni. Porozmawiaj z każdym z nich i dotrzyj do miejsca, gdzie przebywają Niebianie, których musisz pokonać.

Kiedy rozprawisz się z wrogami na jednym i drugim obszarze, porozmawiaj z paladynami. Teraz możesz już liczyć na Berserków, kiedy dojdzie do najwrażliwszych rozstrzygnięć w wojnie przeciwko Niebianom.

Nagrody: 1000 + 1000 + 1000 PD


Zakończenie zadania Partner Szóstej Siły

Kiedy wykonasz powyższe zadanie, porozmawiaj z Adamem, by zakończyć całą misję.

Nagrody: 1000 PD

Następnie: Elex 2 - Antybiotyki

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Zupa była za słona

Zobacz także