Skip to main content

Elden Ring (dodatek) - zbroja Gutsa z „Berserk”, gdzie znaleźć

Pancerz bohatera kultowego komiksu.

Deweloperzy ze studia From Software nigdy przesadnie nie ukrywali tego, że ogromną inspiracją dla ich gier jest seria komiksów „Berserk” autorstwa Kentaro Miury. W różnych grach studia można było znaleźć subtelne nawiązania do dzieła. Dodatek Shadow of the Erdtree do gry Elden Ring pozwala zdobyć zbroję, wzorowaną na pancerzu głównego bohatera mangi - Gutsa.

Aby zdobyć zbroję, musimy udać się do Cmentarnej Równiny i w krypcie pokonać Rycerza Czarnego Więzienia. Rozpoczynając starcie, od razu będziemy wiedzieli, że walczymy z właściwym oponentem - stanie przed nami odziany w czarny pancerz wojownik z wielkim mieczem i automatyczną kuszą. Dokładnie takiego samego zestawu wyposażenia używał Guts.

Po pokonaniu wroga zbroja, nazywana Zbroją Smotności, pojawi się w naszym ekwipunku. Zestaw składa się z hełmu, napierśnika (z którego możemy usunąć potem pelerynę), rękawic i nagolenników. Dodatkowo otrzymamy także pasujący do kompletu miecz i 70 tys. runów. Sam pancerz jest niemal dokładnym odtworzeniem Zbroi Berserkera, którą bohater komiksu otrzymuje od Rycerza Czaszki i wiedźmy Flory.

Spis treści: Elden Ring Shadow of the Erdtree - Poradnik, Solucja

Zobacz także