Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 otrzyma dwa fabularne dodatki

Ujawnia opis edycji specjalnych gry.

Zaprezentowany wczoraj Dying Light 2 dostanie co najmniej dwa dodatki fabularne - wynika z informacji ujawnionych przez Techland.

Wzmianka o rozszerzeniach pojawiła się w opisie edycji specjalnych powstającej produkcji. Okazuje się, że nabywcy wydania deluxe w wariancie pudełkowym lub cyfrowym uzyskają dostęp do pierwszego z DLC, a osoby, które kupią pudełkową kolekcjonerkę albo cyfrową wersję ultimate otrzymają dwa pakiety rozbudowujące historię.

Szczegółów na temat obu dodatków na razie nie przedstawiono, ale niewykluczone, że są jednymi z większych. Nieznane są również terminy debiutu wspomnianych dodatkowych treści do tytułu wrocławskiego studia.

Dying Light 2 ukaże się 7 grudnia na PC oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji. Akcję osadzono 15 lat po wybuchu epidemii zombie, a gracze wcielą się w Aidena - bohatera, który próbuje ustalić swoją tożsamość.

W toku rozgrywki pojawi się możliwość współpracy z trzema odmiennymi frakcjami. Oczywiście zagrożeniem będą nie tylko ludzie, ale i zombie, którzy staną się szczególnie niebezpieczne nocą. Nie zabraknie też parkouru, czyli zręcznego przemieszczania się po mieście.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze