Skip to main content

Dying Light 2 - Księżniczka w wieży: Timur i Lowen

Jak pomóc dziewczynie, znajdź Timura.

W niektórych misjach, także w tych opcjonalnych, w Dying Light 2 przyjdzie nam podjąć pewne decyzje. Często nie mają one większego znaczenia i wpływają tylko na zakończenie wątku, a postaci, które są zamieszane w wydarzenia w danej misji, nigdy więcej nie spotkamy. Takim właśnie zadaniem jest Księżniczka w wieży.


Na tej stronie:


Szukanie Timura

Tę misję rozpoczniesz na granicy dzielnic Trinity i Horseshoe, na balkonie porozmawiasz z kobietą (1), która opowie ci o swoim bracie, który zamknął ją w mieszkaniu. Poprosi cię, być udał się po jej ukochanego zwanego Timurem.

Udaj się do celu, do budynku wejdziesz przejściem na dachu (2).

W środku zejdź po drabinie (3). Staraj się zachować ciszę, by nie zbudzić hałasami wielu wrogów.

Na dole zauważysz wyjca (4). Wyeliminuj go w pierwszej kolejności. Dzięki temu nawet walcząc z innymi zombie, nie zwrócisz na siebie uwagi wszystkich wrogów w okolicy.

Timur znajduje się za białymi drzwiami (5) bez klamki, które na dole porośnięte są kryształem. Spróbuj je otworzyć, a zaczepi cię Lowen - brat zleceniodawczyni.


Powiedzieć prawdę czy skłamać

Podczas rozmowy Lowen wyjaśni ci, że razem z Timurem i kilkoma innymi mężczyznami chcieli oczyścić budynek. Timur jednak - a także inni - zostali pogryzieni i przemieniają się w potwory.

Odezwie się też do ciebie siostra Lowena, pytając o Timura. Musisz zdecydować, czy powiesz jej prawdę, czy skłamiesz.

Wybór nie ma dużego znaczenia - w każdym przypadku dostaniesz w nagrodę pieniądze. Jeśli skłamiesz, dostaniesz 300 monet od razu od Lowena i misja się zakończy.

Następnie: Dying Light 2 - Istota przetrwania: lawenda i złom

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Na zdrowie: zatruta woda, Marco

Zobacz także