Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Druga faza beta testów SimCity już 16 lutego

Zagwarantowany dostęp dla wszystkich graczy zamawiających przed premierą.

Electronic Arts ogłosiło, że w dniach 16-17 lutego odbędzie się kolejna faza beta testów SimCity. Wszyscy zainteresowani, którzy nie zdążyli się jeszcze zapisać, mają czas do 11 lutego.

Zainteresowani powinni udać się na oficjalną stronę produkcji. Zagwarantowany dostęp do beta testów otrzymają wszyscy, którzy złożą przedpremierowe zamówienie gry SimCity na platformie Origin lub w sklepach internetowych.

Podobnie jak w przypadku pierwszej fazy testów, gracze sprawdzą swoje siły w roli wirtualnego burmistrza maksymalnie przez godzinę, ale będą mogli powtarzać zabawę wielokrotnie. EA poinformowała, że w ręce testerów odda ulepszoną wersję gry.

Wydawca opublikował także nowy zwiastun gry, prezentujący dodatek Bohaterowie i Złoczyńcy, który dodawany jest do wszystkich zamówień przedpremierowych w Polsce. W rozszerzeniu znajdziemy nowe budynki i gadżety, które pomogą w rozwoju miasta.

Premiera SimCity już 8 marca. Gra ukaże się na PC, a w przyszłości także na komputery Mac.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły