Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dokładniejsze spojrzenie na screeny z trailera Fallout 4

Jest piesek.

Otrzymaliśmy paczkę screenshotów, pochodzących z debiutanckiego zwiastuna Fallout 4. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się imponującym obrazkom.

Przy okazji prezentujemy też kilka naszych teorii spiskowych na temat oczekiwanej produkcji Bethesdy, zdjęcie po zdjęciu.

Ten pan wygląda jak post-apokaliptyczny Michael Jackson, ale przybliżenie widoku na prawą dłoń sugeruje coś innego - metalowy hak? Mamy więc do czynienia z piratem lub z robotem. Fani spekulują na bazie wyglądu, że jest to dobrze znany z poprzednich odsłon Nieznajomy - The Stranger.

W lewym górnym rogu widać neonowy symbol dystryktu Scollay Square w centrum Bostonu. „Memory Den” może być lokalnym barem, ale także sklepem dla androidów. Czy stoi za tym Instytut, następca słynnego uniwersytetu MIT?

Powracają potwory Deathclaw, tym razem z dodatkowymi rogami i łuskami na ciele. Czyżby od czasu ostatniej odsłony minęło więcej czasu, co zezwoliło na ewolucję tego monstra? A może graficy dostali po prostu większy limit polygonów.

Jest też najlepszy przyjaciel człowieka, czyli piesek. Warto zwrócić uwagę na klasyczny strój osób opuszczających schron - w tym przypadku oznaczony numerem 111. Bliższe spojrzenie na lufę broni ujawnia taśmę klejącą - czyżby system rzemiosła?

Pan Złota Rączka w przedwojennej scenie. Czy będziemy mogli eksplorować ten okres, czy też zobaczymy go tylko w przerywnikach?

Na tym screenie niewiele jest interesujących elementów, poza reklamą paliw firmy Red Rocket. Możemy też podziwiać oświetlenie.

W tle widać budynki zbudowane już po wojnie, zmontowane z odzyskanych płyt metalu. Jest też robot Protectron, w pięknym kolorze zardzewiałej zieleni.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w zwiastunie, czyli należący do Boston Red Sox stadion Fenway Park. Wygląda na to, że arena do baseballu została teraz umocniona.

Vault 111 to zapewne dom głównego bohatera. Czujni gracze dostrzeli, że 1+1+1 = 3. Half-Life 3 potwierdzony?

Ostatni obrazek krajoznawczy to zniszczony autobus i para super-mutantów, z interesującą klatką w tle.

Fallout 4 trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Data premiery pozostaje nieznana.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze