Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Do Destiny 2 trafią przedmioty z... Fortnite - sugeruje dataminer

Odwrotnie niż zazwyczaj.

W plikach gry Destiny 2 znaleziono przedmioty wyraźnie inspirowane grą Fortnite. Może to być powiązane ze wcześniejszymi doniesieniami o tym, że gra trafi do Epic Games Store.

Za odkryciem stoi dataminer o pseudonimie Ginsor. Zamiesił na swoim profilu w serwisie Twitter grafikę, przedstawiającą nadchodzące przedmioty. Pokazuje ona trzy klasyczne postacie z Fortnite: Black Knight, Catalyst oraz Omega, zmodyfikowane w taki sposób, by pasowały do stylu pancerzy Strażników z Destiny.

Jak informuje serwis PC Gamer, odkrycie może potwierdzać doniesienia, że strzelanka studia Bungie trafi do sklepu Epic Games. W takim wypadku, przedmioty mogłyby być elementem akcji promocyjnej i być może otrzymają je osoby, które pobiorą grę poprzez nowy launcher. Jest to również o tyle ciekawa sytuacja, że to zwykle do Fortnite trafiają przedmioty i postacie z innych marek - a nie na odwrót.

Warto dodać, że nie jest to pierwszy raz, gdy do Destiny 2 trafiły przedmioty z innej serii gier. W zeszłym roku, w ramach celebracji 30 rocznicy powstania Bungie, do gry trafiła kolekcja broni inspirowana serią Halo - prawdopodobnie najbardziej znanego dzieła studia.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Destiny 2

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Fortnite

Android, iOS, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Mac, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze