Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dishonored 2 otrzymało kolejną łatkę na PC, nadal w wersji beta

Tym razem więcej zmian.

Bethesda kontynuuje łatanie Dishonored 2 na PC. Pod koniec ubiegłego tygodnia opublikowano skromny patch 1.1, lecz teraz dostępna jest większa aktualizacja, oznaczona numerem 1.2.

Pełna lista zmian i poprawek jest długa - szczegóły znaleźć można w obszernym komunikacie na Steamie.

To nie karcianka

Najważniejsze są dalsze prace nad płynnością działania. Twórcy starają się wyeliminować spadki i zacinanie. W tym celu dodano między innymi możliwość włączenia wybranej blokady FPS.

Przeprojektowano automatyczne wykrywanie ustawień graficznych na bazie posiadanego sprzętu. Usunięto też szereg błędów, choć wygładzanie ruchów myszy zostało tylko ograniczone do minimum, a nie całkowicie wyłączone.

Zobacz: Dishonored 2 - Poradnik, Solucja

Poza wspominaną blokadą FPS, w menu znajdziemy także wyostrzanie obrazu, potrójne buforowanie oraz rozszerzone opcje synchronizacji pionowej. Czułość myszy nie jest już powiązana z liczbą klatek na sekundę, a stosowanie kombinacji Alt+Tab nie wywołuje problemów.

Aby zainstalować łatkę w wersji beta, klikamy Dishonored 2 na liście w bibliotece na Steamie prawym przyciskiem myszy, wybieramy Właściwości, następnie zakładkę Beta i z listy poniżej opcję „BetaPatch”. Decyzję cofamy, wracając do standardowego ustawienia. Hasło nie jest potrzebne.

Jeśli zainstalowaliśmy wcześniej łatkę 1.1 w wersji beta, aktualizacja 1.2 zastąpi starszy patch. Pewnym problemem może być konieczność ponownego pobrania około 6,5 GB danych.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły